імунітет підвищення, імунітет підняти, підвищити імунітет, знижений імунітет

ВАЛЕРІЯ – ЗА!

Підвищити імунітет

Імунітет – захисна система організму.

Як підвищити імунітет!

Імунітет забезпечує захист всього організму в цілому від шкідливих впливів зовнішнього середовища і охороняє роботу його органів і тканин.

Специфічний імунітет зберігає пам’ять про перенесеної інфекції і перешкоджаєїї повторному виникненню. Цей вид імунітету формується індивідуально протягом усього життя людини в результаті його контакту з антитілами і мікроорганізмами.

Неспецифічний імунітет визначається видовою приналежністю людини, і він практично однаковий у всіх людей.

Зміст специфічних антитіл і спеціальних «клітин-убивць» в крові пацієнта і визначає «рівень» імунітету. При попаданні будь-якого вірусу або будь-який інший інфекції в організм повинен моментально включитися механізм їх знищення – до початку розмноження мікроорганізмів і прояви захворювання. Іменна така несприйнятливість до хвороб є показником хорошого імунітету.

До зниження імунітету зазвичай призводить самостійне і неправильне застосування імуностимуляторів та імуномодуляторів, безконтрольне вживання хімічних препаратів: антибіотиків, гормонів, вітамінів, БАДів, вживання недоброякісних продуктів, переїдання та інші шкідливі звички.

Якщо Ви хворієте частіше чотирьох разів на рік гострими респіраторними вірусними захворюваннями, якщо у Вас є будь-які прояви алергії, значить, Вам давно вже пора подумати про зміцненні імунітету !

Існує багато способів підвищення імунітету . Численну рекламу новітніх і «модних» коштів ми бачимо постійно і на екранах телевізорів, і в інтернеті, але, на жаль, кількість випадків захворювання на грип та застуду рік від року тільки зростає!

Замислимося: чому так відбувається? Цілком очевидно, що застосування «єдиного для всіх» кошти для зміцнення специфічного імунітету (а цей вид імунітету індивідуальний для кожної конкретної людини) буде надавати лише тимчасовий ефект, тому що не враховуються найважливіші особливості формування специфічного імунітету даного (!) пацієнта.

Тому так затребуваний останнім часом гомеопатичний засіб підвищення імунітету , особливо у дітей. Мається на увазі прийом тих гомеопатичних препаратів, які призначив саме Вам на консультації спеціаліст – лікар-гомеопат. Саме такі індивідуальні (!) Гомеопатичні засоби здатні не тільки надовго позбавити Вас і Вашу дитину від простуд, грипу та алергії!

Для вибору індивідуальних гомеопатичних моно препаратів і призначення схеми лікування лікарі-гомеопати центрів “Аконіт-Гомеомед” починають кожен свій прийом з проведення комп’ютерної електропунктурної діагностики (за методом Фолля або ДРТ).

Саме гомеопатія розглядає організм людини як систему: «Лікує не хворобу, а хворого!». Зміцненню імунітету обов’язково супроводжує і лікування багатьох інших захворювань обмінного, нервового, гормонального, судинного характеру. Зазвичай наші пацієнти бувають навіть раді такому «комплексному» підходу до відновлення їхнього здоров’я.

Терміни досягнення стійкого підвищення імунітету у пацієнтів центрів «Аконіт-Гомеомед»

38,3% – від 2 до 4 тижнів

Призначені гомеопатом препарати для їх прийому за індивідуальною схемою наводять порядок у всьому організмі – тобто як раз і «служать справі» підвищення імунітету .

Мета цієї статті: пояснити всім хворим зі зниженим імунітетом: Ви можете без побоювань зробити вибір на користь гомеопатичного лікування !

Звичайно, ми маємо на увазі «серйозне» ставлення до здоров’я – тобто прийом тих гомеопатичних моно препаратів, які призначив саме Вас (!) лікар-гомеопат! (Безглуздо, а деколи навіть шкідливо, пробувати зміцнити імунітет (!) По чиїх то чужим рецептами або готовим «гомеопатичним» прописами).

Гомеопатія – абсолютно нешкідливий метод лікування і, напевно, варто хоча б раз «спробувати» зміцнити імунітет за допомогою цього перевіреного і абсолютно нешкідливого методу лікування для того, щоб назавжди забути про нескінченні застуди та грипу!

• гомеопатичні препарати для підвищення імунітету у дітей
  • гомеопатичні препарати для підвищення імунітету
  • знижений імунітет
  • понижений імунітет