Гіпотиреоз. Лікування гіпотиреозу, гіпотеріоз, Аконіт-Гомеомед

ВАЛЕРІЯ – ЗА!

Гіпотиреоз, лікування гіпотиреозу

ГІПОТИРЕОЗ – ПРОБЛЕМА СТОЛІТТЯ!

ЯК ВИЛІКУВАТИ ГІПОТИРЕОЗ БЕЗ ГОРМОНІВ?

МИ ЗНАЄМО!

Роль щитовидної залози в організмі дійсно унікальна! Її робота повністю визначає і основний обмін речовин організму, і рівень мінерального обміну. Гіпотиреоз-недостатність вироблення щитовидною залозою гормонівтрийодтироніну (Т3) і тироксину (Т4).

Зниження функції щитовидки проявляється млявістю і слабкістю всіх «життєзабезпечуючих» процесів організму:

Єдиним рекомендованим для лікування методом, який пропонує безліч різних клінік і медичних центрів, на жаль, як і раніше залишається гормонотерапія.

збільшення ваги, підвищення ризику утворення тромбів, остеопорозу і рівня холестерину в крові, безпліддя, фригідність, припливи, депресії, ранній клімакс, набряклість, блювота, нудота, гірсутизм, гормональні захворювання … (список можна продовжувати).

поки ще мало людей знають про набагато більш ефективному і абсолютно нешкідливому лікуванні гіпотиреозу гомеопатичними засобами!

Лікарі-гомеопати нашого центру більше 20-ти років успішно проводять лікування гіпотиреозу БЕЗ ГОРМОНІВ!

Для цього кожному пацієнту, у якого відзначається зниження в крові рівня гормонів Т3 або / і Т4 наші фахівці підбирають ІНДИВІДУАЛЬНО (і це в гомеопатії вкрай важливо!) саме ту композицію різних моно препаратів виключно природного походження (!), яка здатна без додаткових лікарських засобів відновити необхідний рівень гормонів за 3-5 тижнів!

Якщо пацієнт дуже давно страждає гіпотиреозом і у нього виявляються виражені зміни в аналізах, то наше лікування потребують більшого часу. Але позитивний результат гарантований навіть тим пацієнтам, які десятиліттями вже брали гормони. Просто на початковому етапі гомеопатичного лікування розробляється індивідуальна (!) Схема поступового зниження кількості хімічних гормонів з поетапної корекцією найсильнішими (і нешкідливими) гомеопатичними моно препаратами.

Гомеопатичне лікування гіпотиреозу – найсучасніший і дуже затребуваний за кордоном метод лікування вродженого гіпотиреозу в ранньому дитячому віці. Наші лікарі успішно лікують таких дітей, починаючи з 1 року життя. Це дозволяє повністю виключити довічний прийом гормонів і провести корекцію вже наявних порушень (відставання у фізичному і психічному розвитку та ін.)

Так само успішно в наших центрах проходить лікування гіпотиреозу, пов’язаного з хронічною нестачею йоду (навіть при збереженні пацієнтом колишнього місця проживання і колишніх умов харчування).

Безумовно, після тотальної резекції (повного видалення) щитовидної залози з приводу вузлового або багатовузлового зоба прийом гормонів буде необхідний, але самі дозування (а, значить, і побічні дії) вдасться істотно понизити!

речі, нерідко самих операцій з видалення вузлів щитовидки можна і зовсім уникнути при правильному і грамотно призначеному гомеопатичному лікуванні вузлового зоба.

Якщо за певними показниками оперативне втручання на щитовидній залозі неминуче – його обсяг може бути значно зменшений «під прикриттям» індивідуально підходящих для пацієнта моно препаратів.

В нашому центрі проводяться два сучасних комп’ютерних виду обстеження всіх порушень у роботі внутрішніх органів, пов’язаних з нестачею гормонів Т3 і Т4. Крім виражених органних порушень фіксуються навіть незначні відхилення в балансі статевих гормонів, гормонів гіпофіза і надниркових залоз, рівні мікро-та макроелементів, вітамінів, аутоантитіл антитіл на найпоширеніші алергени. Виявляються всі зміни в біохімічному аналізі крові, досліджуються всі супутні захворювання. Дуже важливим показником, який проводяться кожного нашого пацієнта, є визначення порушення обміну речовин. Всі ці результати дуже важливі для правильного підбору індивідуальної схеми застосування моно препаратів гомеопатіческіхпрі зниженій функції щитовидної залози.

Консультація наших фахівців вкрай корисна і тим пацієнтам, які страждають іншими захворюваннями гормональної системи: цукровий діабет, дисфункцією і кістами яєчників, ендометріозом, міомою матки, мастопатією в якості профілактичного заходу, що дозволяє виявити приховані (латентні) захворювання щитовидної залози. Адже, будь-які скарги на підвищену нервозність, набряклість, збільшення ваги, запори, слабкість, підвищену стомлюваність, серцебиття можуть свідчити про зниження рівня гормонів щитовидки.

Лікарі-гомеопати центрів «АКОНІТ-ГОМЕОМЕД», ставлячи перед собою завдання нормалізації гормонального статусу пацієнта виключно гомеопатією, прекрасно з нею справляються!

І Ви, так само як і багато тисяч наших пацієнтів, вилікуваних від гіпотиреозу, без зусиль зможете в цьому переконатися! Від душі бажаємо Вам здоров’я, а значить – хорошого настрою і поліпшення якості життя!

• usgjnbhtjp
  • zr dbksredfnb usgjnbhtjp