Ерозія шлунка лікування перевіреними народними засобами, Лікування Шлунка народними засобами.

Ерозія шлунка лікування перевіреними народними засобами

Народна медицина без сумніву володіє великим арсеналом лікарських засобів, так якщо у вас ерозія шлунка лікування народними засобами вам обов’язково допоможе.

Слід для початку сказати що, лікування ерозії шлунка багато в чому схоже на лікування виразкової хвороби. Люди страждають цим захворюваннямтакож, як і при виразковій хворобі повинні дотримуватися спеціальної дієти, відмовитися від згубних звичок (вживання алкоголю, куріння), дотримуватися особливого режиму і вживати різні лікарські препарати для шлунку.

У вас ерозія шлунка лікування народними засобами поєднуємо з призначеними

Лікування ерозії шлунка безпосередньо в антральному відділі полягає в прийомі лікувальних препаратів для шлунка (наприклад Альмагель …) Крім того для лікування ерозії шлунка слід застосовувати обволікаючі препарати (метронідазол …) Лікування ерозії шлунка народними засобами створить сприятливий фон для одужання. Якщо виявлена ??ерозія шлунка лікування народними засобами показує непогані результати.

Якщо пацієнту поставили діагноз гостра ерозія шлунка, то лікування буде дещо різнитися. Такі хворі поміщаються в стаціонарне лікарняне відділення, де з ними проводять деякі процедури: узі шлунка, промивання шлунка, переливання плазми, крові і т.д. Якщо лікування ерозії шлунка в антральному відділі довго не відбувалося, то можливо частина шлунка доведеться видаляти.

Ерозія шлунка лікування народними засобами

Чистотіл допоможе вилікувати ерозію шлунка;

1 ст ложку трави (сухий і подрібненої) кладемо в термос і заливаємо 1 склянкою окропу, настоюємо 1 -1.5 години, цедім, п’ємо 1-2 ст ложечки 3 рази на день за півгодини до їди. Лікувальний курс становить 1 місяць, потім 10 днів перерва – після можна його повторити. Ерозію шлунка лікуємо народними засобами, які перевірені часом.

Ромашка, звіробій допоможуть позбутися від ерозії шлунка;

Беремо траву звіробою -2 частини, квітки ромашки аптечної -2 частини, трава деревію звичайного -2 частини, траву чистотілу великого – 1 частина. Все подрібнити і перемішати, потім на 20 гр сухої суміші беремо 1 ст окропу – настояти 30 хв, цедім, пити по 100 гр 3 рази на день за 30 хв до їди. Ерозія шлунка лікування народними засобами дуже продуктивно.

Ромашка і чистотіл вилікують ерозію шлунка;

Беремо в рівних частках траву ромашки і чистотілу, далі 1 ст ложку заливаємо 200 мл окропу, настоюємо близько 6-8 годин, цедім, вживаємо по 1 ст ложечці за 20 хвилинок до прийняття їжі. 1 курс лікування – місяць, після 10 днів перерва – можна все повторити. Якщо у вас є ерозія шлунка лікування народними засобами якраз для вас.

Айра, м’ята і спориш допоможуть від ерозії шлунка;

• алмагель при ерозії шлунку
  • Ерозія шлунка
  • Ерозія шлунку
  • Ерозии шлунка