Емболізація маткових артерій, Клінічні приклади, міома матки лікування, Шалімова, Альтман Ігор Володимирович

Рясні тривалі місячні, болі внизу живота і спині, яскраво виражений ПМС, часто ‘мазанина’ в будь-який день циклу – після фізичних навантажень, сексу, в жарку пору року і т.д.

Супер рясні кровотечі. Болі. 3,4,5 день циклу. Депресії. погане самопочуття. Занепад гостроти зору.

Рясні місячні, низький гемоглобін, болі під час місячних внизу живота, знеболення мед.препарати,на дуже не тривалий час.

пологи 13 років тому великим плодом (4200), в пологах кровотеча, ручна ревізія матки. Після пологів охоронялася оральними контрацептивами, потім була внутрішньоматкова система ‘Мірена’

Аборт в 19 років. Гормональні препарати приймалися в якості допоміжних. ВІД них було тільки гірше. Пргестерон. Жанін. Ярина.

маленький вузол визначився під час вагітності. після пологів зменшився до горошини, сказали не звертати уваги. Коли звернула, було вже 10 тижнів

Лікувалася народними засобами, ставили ‘Мірену’, потім було лікування ‘дифереліну’ – все безрезультатно. Почалися кровотечі, з лікування пропонували тільки видалення матки. Альтернатива – тільки ЕМА

ніяких процедур. Стан стабільний. (Введений золадекс для зупинки кровотечі за 2 тижні до операції) Невелике кровотеча.

Відгуки самі позитивні. Дуже вдячна лікарям і всьому персоналу. Всі лікарі – професіонали з великої букви.

Доктор просто чудо. У мене не було багато грошей і він пішов мені назустріч. Дівчатка не роздумуйте! Робіть ЕМА – це ваше майбутнє.

з урахуванням прийому золадекс месяцние Прийшли через 2 місяці після операціі.Вовремя. Мазанина. 3-4 дня

апетит нормальний, міг би бути і трохи менше 😉 температура трималася кілька днів вдома 37,2. Почалася алергічна реакція – алерголог сказала перенасичення медикаментами. але я взагалі цим страждаю

Апеттіт нормальний, трохи тягне бік (при міомі у мене німіла нога) Сон був порушений через золадекс. Схуднути складніше (хотіла скинути належане в лікарні). Але не поправилась.

температура 39-40 приблизно 1 місяць, потрапила в гінекологію сдела чистку дуже акуратно прибрали тільки точто розірвав (консультував мій хірург), кололи призначення фіз. розчин реосорбілат Цефаксон МЕТРОГІЛ сорбіфер і т.д 11 днів температура впала (початку разлогается міома)

Ніяких змін стану здоров’я. веду дуже активний спосіб життя. Нарешті працюю як людина. Міома скоротилася до 1,7 см.

болі були, в кінці місяця почав випадати вузол в лікарні при видаленні виявилося два вузли коли їх видалили вони були білосніжні і ледь влізли в літрову банку, кровотеч не було.

Примітка :: операція зроблена в 2008 році зараз місячні вчасно без болю і нормальні за обсягом.

• Альтман Ігор Володимирович
  • емболізація маткових артерій ціна
  • емболізація маткових артерій київ
  • емболізація маткових артерій львів