Доктор Огнєва – як і де можна вилікувати псоріаз шкіри голови, лікування за унікальним методом від провідного доктора. Псоріаз і симптоми на волосяної частини голови у дорослих і дітей. Псоріатичний атріти і вагітність також нігтів Пальче рук. Відгуки провідною

Безкоштовна консультація ОНЛАЙН

ЗАМОВИТИ МАЗЬ І Фітозбори для першого курсу лікування за методом доктора ВОГНЕВИХ С.М. можна за тел. в Москві 8 (903) 964 19 56 або по інтернету.

Доктор Огнєва – лікування псоріазу та псоріатичного артриту травами. Стійка ремісія. Як вилікувати псоріаз?

Огнєва Світлана Михайлівна – лікар дерматолог-фітотерапевт Московськогомедичного центру «Гармонія».

Закінчила Ярославський медичний інститут. Автор унікальної методики лікування псоріазу травами, що не має аналогів в Росії і за кордоном. Автор 6 книжок з фіотерапіі та лікування псоріазу із серії “Я вам допоможу”, “Моє життя і мій поєдинок з псоріазом”. М. Огнєва все життя присвятила лікуванню цієї недуги.

Моя авторська методика полягає в тому, що я досліджую причини, які викликають хворобу. Для лікування застосовуються тільки натуральні та екологічно чисті трави, коріння, зібрані на просторах нашої неосяжної Батьківщини і за її межами. Вона підбирає для кожного пацієнта індивідуальний курс лікування і домагається бажаного результату.

Я успішно лечу псоріаз травами ось вже більше 25 років. Колись я сама страждала від цього захворювання, причому у важкій формі, і в 28 років вже отримала інвалідність. Стала лікарем, в моєму розпорядженні були останні досягнення фармацевтики, кращі ліки. Але навіть найсильніші препарати не допомагали.

«Офіційна система лікування псоріазу явно зайшла в глухий кут, вирішила я. – Результат лікування або нульовою, або з масою побічних ефектів. Але головне, ми лікуємо лише зовнішні прояви, а не хворого в цілому. Відсутність системного підходу до людського організму – ось головна причина невдач лікування псоріазу і потрібна альтернатива гормональному лікуванню ». Мені прешла перервати блискучу кар’єру в офіційній медицині і зайнятися фітотерапією. В основі мого методу – досвід предків і те нове, що накопичила сучасна медицина. Сьогодні цими способами я успішно лечу не тільки псоріаз, але і дерматити, які вважаються або невиліковними, або важко піддаються лікуванню. Деякі люди не вірять в фітотерапію: колись раз спробувавши лікувати себе травами, вони розчарувалися.

Так, з тих часів, коли створювалися рецепти, багато що змінилося. Різко зменшилася середу проживання, прискорився темп життя, погіршилася екологія і харчування людини. А значить, ці рецепти треба скоригувати, вирішила я. Існує більше 20 000 рослин, які мають цілющі властивості. Але тільки 230 з них визнані офіційною медициною. Не всі трави можна купити в аптеках. Протягом літа я часто буваю в Румунії, Чорногорії, на Алтаї, Кубані, в Молдові, Україні, де ми з моїми учнями збираємо рослини. Перш ніж почати лікування, я завжди цікавиться біохімічним, загальним аналізом крові, УЗД.

Я вважаю, що шкіра людини ніколи не хворіє окремо від внутрішніх органів, вона так чи інакше відображає стан усіх систем організму. До кожного пацієнта і дорослому і дитині (а хворих на псоріаз дітей зараз дуже багато) в мене окремий підхід: я складаю схему лікування з урахуванням індивідуальних особливостей її організму, обов’язкову дієту і призначаю комплексне лікування. Сюди входять збори трав, коренів, краплі, настої, мазі, ванни з трав і т.д. І результати тисячі тих, хто сьогодні не відчувають себе ізгоями і кажуть:

Приходьте і я Вам допоможу!

Із запису в книзі відгуків у медичному центрі, де лікує С.М.Огнева.

Валентин Нікулін

(народний артист Росії) :

– “З 17 років у мене був королівський псоріаз. Те, що не могли зробити лікарі Ізраїлю та Німеччини, зробили ви, д-р Огнєва. Дякую, зараз я у відмінній творчій і фізичній формі. І нехай береже вас Господь Бог

Після лікування

Копіювання, цитування, відтворення і поширення матеріалів сайту в будь-якій формі дозволяється тільки при наявності письмового дозволу правовласника. Копіювання, відтворення і (або) цитування інформації сайту в Інтернеті допускається тільки при наявності письмового дозволу правовласника з дотриманням наступних умов: обов’язкова вказівка ??імені автора; обов’язкове наступна гіперпосилання – Істочнік.Кроме посилання на головну сторінку сайту допускається посилання на ту сторінку, з якої був скопійований матеріал із зазначенням на засланні АНКОРу (title) – повної назви матеріала.Ссилка на джерело повинна бути розміщена безпосередньо під матеріалом (або в матеріалі), скопійованому з www.ogneva.ru. Будь-яке порушення вищевказаних вимог буде розглядатися в рамках цивільного та кримінального права, у відповідність до чинного законодавства РФ та інших країн.

• В якій країні можна вилікувати псоріаз на голові