Добрі люди, підкажіть народний спосіб лікування саркоїдозу

Найкраща відповідь

Цікава хвороба Саркаідоз. Лікують їй довго і безуспішно наші консервативні медики. Викликається вона глистами. Женіть гельмінтів і вилікуєте саркаідоз

Можна пити полин, вживати лляне насіння. Зараз у диспансерах хворих саркаідозом офіційно пригощають кінськими дозами мебендазолда – це противоглистное. Знаю кілька випадків, коли саркаідозс, який лікували 8 років вилікувався благополучно після противоглистной програми. Їх дуже багато. Більше за всіх пише про це Семенова ..

гармональному жах, яким напихають в диспансерах хворих саркаідозом, ще польщі живить глистів, а антибіотики сприяють-росту грибків. Всі зациклюється. Моя подруга

змушена була приймати довгий час ністатин, щоб прибрати грибок, який оселився в результаті лікування на легенях. Він навіть було видно на ренггеновскіх знімках. Вона вилікувалася! – В іншої брали біопсію з легких 0 процедура робиться під загальним наркозом, довго болять легені. Аналіз нічого не показав. Це була глистова інвазія. Все пройшло після протигельмінтних лекаств. Дізнавайтесь більше про цю хворобу. Офіційна медицина каже, що вона не лікується. Так, тими способами, які пропонують медики!

Доброго часу доби, мене звуть Наталя, мені 37 років, в 2003 році я пережила сильний стрес, з тих пір у мене почалося …

Інші відповіді

Найкраще, відразу говорю, звернутися до лікаря, це не жарт. Народні способи – це дурниці несусвітні … Таку хворобу лікують у лікаря, це не понос (вибачте вже)

У більшості пацієнтів саркоїдоз зникає без лікування. Проте лікування саркоїдозу повинне проходити під постійним контролем лікаря, так як тільки лікар може оцінити серйозність поразки внутрішніх органів і призначити правильне, повноцінне і своєчасне лікування.

При неактивному перебігу саркоїдозу слід раз на рік відвідувати лікаря і робити рентген грудної клітки для контролю за перебігом хвороби.

Накопичений світовий досвід свідчить про те, що в 50-70% випадків знову виявлений саркоїдоз дає спонтанні ремісії, що ніяке відоме сьогодні лікування не змінює природного перебігу захворювання.

До призначення гормональної терапії, в період вичікувальної тактики, можуть бути призначені вітамін Е і N-ацетилцистеїн (АЦЦ, флуімуціл).

Показанням до початку лікування гормонами загального дії є наростання ознак захворювання, збільшення тіней на рентгенограмі і зниження життєвої ємності і дифузійної здатності легень, залучення серця (порушення ритму або провідності), неврологічні ураженні (за винятком ізольованого паралічу лицьового нерва), ураження очей , а також постійно підвищений рівень кальцію в крові.

У хворих з такими проявами захворювання, як ураження шкіри, передній увеїт або кашель застосовують гормони місцевої дії (креми, краплі, аерозолі відповідно).

Для більшості хворих з виявленими внутрішньогрудних змінами доцільна вичікувальна тактика з контролем на 3-м і 6-м місяцях (рентгенографія, аналіз крові, кальцій крові та сечі).

Інгаляційні гормони призначають як препарати першої лінії або на етапі відходу від гормонів загальної дії, або пацієнтам з непереносимістю системних гормонів. Відзначено доцільність послідовного та комбінованого застосування системних та інгаляційних гормонів.

Протималярійні препарати – хлорохін і гідроксіхлорохін володіють потенційним побічною дією на сітківку ока, що обмежує їх застосування, проте вони не такі небезпечні, якщо їх добова доза не перевищує 250 мг. Більш висока дозування вимагає спостереження у офтальмолога. Відомі алергічні реакції на ці препарати, вони також протипоказані при вагітності.

Метотрексат – досить широко використовується при хронічному і стійкому до гормонів саркоїдозі.

У стійких до гормональної терапії випадках призначають також азатіоприн, циклофосфамід, циклосерин А, хорамбуціл, колхіцин, алопуринол, ізотретіонін, талідомід.

Плазмаферез рекомендований хворим з гормональною залежністю, поганою переносимістю гормонів, супутніми захворюваннями (цукровий діабет, виразкова хвороба шлунка і дванадцятипалої кишки та ін), при рецидивуючому перебігу. Проводять 2-5 процедур з інтервалом в 5-8 днів.

Фізіотерапевтичні методи досить широко застосовують при лікуванні саркоїдозу – це КВЧ, фонофорез з гідрокортизоном на грудну клітку, ультразвук з гідрокортизоном на лопаткову область, індуктотермія, лазеротерапія, електрофорез алое з новокаїном.

Розвантажувальна дієтотерапія досить давно застосовується в Росії при I і II рентгенологічних стадіях саркоїдозу легенів. Відзначено її іммунокоррігирующєє вплив, стимуляція кори надниркових залоз. Можливо поєднання з гормональним лікуванням. У харчуванні рекомендується використовувати бобові, базилік, гранати, морську капусту, горіхи, плоди обліпихи, сире насіння соняшника, плоди горобини чорноплідної і чорної смородини.

З фітотерапевтичних засобів можна рекомендувати збір рослин: взяти в рівних частинах траву горця пташиного (споришу), траву материнки, лист шавлії, корінь алтея, колір календули, лист подорожника. Змішати. Одну ст. ложку збору засипати в термос, залити 250 мл окропу, закрити термос, наполягати 30 хвилин. Процідити, приймати по 1/4-1/3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їди. Курс – 45 днів. Через 3 тижні курс можна повторити. У перерві між курсами можна приймати настоянку родіоли рожевої по 25 крапель 2 рази в день – вранці і в обід (за узгодженням з лікарем).

в життя спілкувалася з жінкою, яка при цьому захворюванні мало не літр бурякового соку в день пила і відчувала себе все краще і краще.

• ликування саркоидсзу народними методами
  • чи довго приймати гормони рпи саркоїдозі