Бабуся :: Народна медицина :: Нервова система :: невралгії :: Запалення сідничного нерва, народна медицина, народні засоби, лікування і профілактика для кожного

Запалення сідничного нерва

Часто зустрічаю в газеті прохання підказати ефективний рецепт від запалення сідничного нерва. Серед моїх пацієнтів були такі хворі, які довгий час лікували дане захворювання в лікарні, але так і не вилікувалися. З досвіду знаю, що його можна вилікувати масажем та іншими відповідними процедурами. Тому, якщо у вас запалився сідничний нерв, у першу чергу, знайдітьхорошого масажиста, який знає методику і техніку лікування цієї недуги.

Масаж потрібно починати від кінчиків ноги, масажуючи вгору. Пацієнт ділянку великий – нога, поперек, половина спини або ж вся спина. Цей масаж складний і відповідальний, що вимагає від масажиста багато сил, вміння та енергії. Перші 2-3 сеансу – щадні, аби розширити судини і капіляри. Потім масаж потрібно робити сильніше, роблячи упор на м’язи, а пізніше і на сам нерв. Буде дуже боляче, але треба терпіти. Біль болем виганяється. Якщо витримаєте – лікування буде успішним.

Під час масажу я застосовую ще зігрівальні мазі, масла і гель. Добре прискорюють лікування скипидарна мазь і камфорне масло. Можна втирати горілку, настойку бузку, настойку з пелюсток соняшника, настоянку полину і т.п. Після закінчення масажу ставлю гірчичники, роблю компреси. Застосовую також баночний масаж. Процедуру можна вважати закінченою після 10-15 масажів.

Бажаю всім подолати цю хворобу. Мені самій довелося лікуватися від запалення сідничного нерва в 1977 році. І врятувала мене масажистка. Після цього я вивчила цю професію і тепер сама допомагаю людям.

Найцікавіші новини:

Що робити? Уже розуму не пріложу.Трі роки тому була травма в тазостегнової частини. Знімки нічого поганого не підтвердили. При огляді лікарі сказали-забій. Через деякий час почалися болі в тазостегнової частини, біль була наростаючою і віддавало то в одну то в іншу ногу. Болі були такі що часом не могла встати з ліжка, а якщо вставала то зі сльозами. Проходила обстеження один лікар поставив діагноз-люмбалгія і крім як знеболювального нічого не порадив, але це тільки на час зняло біль. Інший лікар поставив діагноз-остехондроз, але і його лікування не виявилося позитивним, а як і минулого разу тільки знялася біль на якийсь час. За порадою від безнадійності звернулася до костоправу.Боль пройшла, знову таки на час він мені провів 12 сеансів і закінчувати він їх не збирався біль не багато пішла, але современем мене не тільки почала мучити моя проблемма, а й до всього у мене почала боліти спина , шия. Я відходила на масаж масажист сказав що відвідавши костоправа я зробила помилку. Ці сеанси масажу мені допомогли але все одно час від часу біль у тазі (віддає в ногу то в одну то в іншу ногу) мене час від часу турбує. І почавши масаж у мене почалися сильні болі в грудній клітці – мені боляче кашляти, чхати, спати, повертатися. Біль така що я її можу намацати точніше простукати! що мені робити? Відчуваю себе старою бабусею, мені 28 років. Що зі мною? Будь ласка допоможіть!

Надія Степанівна допоможіть! Я живу в селі, у мене все начел з того, що почав боліти тазостегновий суглоб. Звернулася до лікарні там доктор поставив діагнос коксоартроз. Пролікувалася 10днів обесбалівающім стало трохи легше. потім звернулася до іншого лікаря, він сказав що коксоартроз тут і не пахне, у мене були надірвані зв’язки суглобові, проколов дипроспан. мені стало легше, а тепер у мене тягне ногу від стегна під коліно. в бабусі прочитала сіптоми, схоже на запалення сідалешного нерва. потрібно робити масаж. але спеціалістів з масажу немає. Що можна зробити самій? біль не дуже сильна але жити повноцінно заважає. я мазала стегно і поперек фіналгоном, гріла електро грілкою, це не допомагає. що можна зробити? підкажіть будь-ласка. Дякуємо за допомогу. з повагою оксана.

• допоможіть вилікувати хворобу паркінсона
  • лікування запалеення сідничного нерва
  • масаж грілкою
  • надірвала бородавку що тепер робити