Артроз колінного суглоба лікування народними засобами і методами – Як лікувати колінний артроз – рецепти газети ЗСЖ – Народне лікування,

На цьому сайті зібрані народні рецепти і способи лікування захворювань. Дізнатися, як і чим лікувати хвороби!

Народні засоби успішно допомагають при лікуванні багатьох хвороб, цей сайт допоможе вам підібрати потрібні рецепти і познайомить з відгуками читачів.

Як зняти біль у суглобах лопухом

Успішно лікувати суглоби можна лопухом, особливо зручно лікувати цимнародним засобом артроз колінного суглоба . 6-8 листя лопуха промити, витерти, скласти стопкою пухнастою стороною вниз. На стопку поставити каструлю з гарячою водою. Хворий суглоб змастити рослинним маслом, а ще краще маслом, настояному на шабельника, і докласти цю стопку з листя лопуха пухнастою стороною до суглоба. Зверху целофан і шерстяний платок. У цьому рецепті при лікуванні колінного суглоба можна використовувати і сухе листя, розмочивши їх в гарячій воді. (Рецепт з ЗСЖ 2000 р. № 21, стор 17)

Інший народний рецепт лікування артрозу з лопухом : пом’яти лист лопуха, щоб виступив сік, побризкати потрійним одеколоном, обмотати суглоб, зверху поліетилен і шарф. Компрес тримати всю ніч. На другий вечір зробити такий же компрес, але лист лопуха змастити медом, а потім побризкати одеколоном. На третій вечір лист змастити кашкою з часнику, а потім одеколоном, на четвертий – маззю Вишневського. Чергувати компреси кожен вечір. Курс лікування суглоба – 1-2 місяці. (Рецепт з ЗСЖ 2004 р. № 18, стор 17)

Аплікації з чистотілом при колінному артрозі